úterý 9. října 2012

Ptejte se nás na co chcete, my na co chceme odpovíme

Ahoj všem,

zavedli jsme velmi ne/pravidelnou rubriku "ptejte se nás (mě a Kristýny) na co chcete, my na co chceme odpovíme" :)  Budeme rádi za každý Váš dotaz.

Je vám ale doufám jasné, kdo se ve skutečnosti bude ptát? Kdo bude rozhodovat, které otázky budou zodpovězeny? A kdo se u toho bude nesmírně bavit a popíjet Martini?

P+K


6 komentářů:

 1. Mně by zajímalo, co pije Kristýna ráda? Že bych jí někam pozval.
  Ne, vážně - proč byla taková odmlka, že nebyl blog aktualizován?

  OdpovědětVymazat
 2. Mám ráda růžové víno z Provence a Martini. Obojím mě podle potřeby zásobuje moje Petra, protože ví, že tím si u mě vždy "šplhne" :) A potom mám ráda portské víno,které pravidelně dostávám od svého přítele.

  A že nebyl blog aktualizován? To záleží také na vás :) Když se budete vracet, diskutovat, ptát se, bude blog aktualizován častěji. V opačném případě zůstane většina příběhů za dveřmi našeho bytu ...

  Kristyna

  OdpovědětVymazat
 3. Můj dotaz - kolik dní vydržela Petra nejdéle v pásu? A kolik si myslí, že by byla schopna vydržet maximálně.

  OdpovědětVymazat
 4. Kristýna říká, že asi 10 dní, ale já myslím, že to bylo minimálně půl roku :) ... přišlo mi to neskutečně dlouho. Takže myslím, že 14 dní by bylo maximum. Ale je fakt, že jsme nikdy nezkoušely milking, třeba by to pomohlo a trochu by to uvolnilo to napětí. Jak jse na tom vy? Co děláte proto, aby jste vydržely déle?

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj. Jsk se vam vede s hormonama? Uz ti narostli prsa? Po te dobe co to ctu uz by si je mela mit pekne.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, je to můj 1. příspěvek a nevím zda v tomto budete ještě pokračovat. Přesto bych rád napsal že je to famózní a velice inspirativní blog a byla by velká škoda nepokračovat. Doufám že se nestalo něco co by to znemožnovalo.

  Hodně vám fandím a myslím si že tady plníte sny mnoha lidí. Už jsem pročetl celý blog zleva do prava a zhura až dolů a rozhodně si to projedu ještě jednout ;)

  OdpovědětVymazat