úterý 1. listopadu 2011

Úterý - pokračování

Od té doby co jsem opustil byt jsem byl jako v transu. Myšlenky těkaly a nemohl jsm se soustředit. Jediné, co jsem věděl bylo, že musím do 5 odpoledne zaslat Kristýně SMS s mým návrhem, co by si večer měla obléknout, a že ji večer musím poslat druhou SMS s žádostí o možnost se vrátit večer domu.

Všechny moje myšlenyk tedy směřovaly ke Kristýně a k tomu co si večer obléne, ale ne co si oblékne pro pro mě, ale na schůzku se svým přítelem - a já jsem měl možnost to ovlivnit. A proč vlastně? Chce se mu líbit? Chce působit sexy? Co tím vlastně sleduje? Abych žárlil? Nebo má prostě schůzku a chce bý oblečena elegantně? A protože ví, že mám rád, když se obléká elegantně a sexy, tak mi dává možnost, abych se na výběru jejího oblečení podílel? Stejně jako když jdeme do divadla a ptá se mě co si má vzít na sebe?

Ale tohle bylo jiné - mám možnost vybrat její oblečení, ale není to proto, aby se líbila mě, ale proto, aby se líbila někou jinému ... Ale stále existovala možnost, že má jenom nějakou obyčejnou schůzku a pokračovat budeme společně a udělme si pěkný večer (... a jak jsme se mýlil)
Přesto jsme chtěl, aby Kristýna za každé okolnosti - ať již v práci, ve společnosti, ale i doma - vypadala elegantně, aby se cítila přirozeně a sebevědomě, by věděla, že je obdivována a aby to věděla a užívala si ten pocit.

Nemohl jsem se soustředit, bylo to hrozné. Úplně jsem zapomněl, že mě mohou prozradit silonky, nebo pás cudnosti, ale nevěnoval jsem tomu pozornost a až pozdě odpoledne jsem si s hrůzou uvědomil, že při chůzi do schodů, kdy se odhaluje kotník a oblast mezi botou a koncem kalhot, jsou silonky jasně patrné. Tajně jsem doufal, že si toho během dne nikdo nevšiml.
... a protože se blížila pátá hodina, zvažoval jsem co napsat. A jaké oblčení vybrat. O víkendu jsme společně koupili červený sametový společenský kostým, který se hodí na podobné "společenské" nebo "bussines" jednání a toto by mohla být krásná příležitost. Navíc jsem Kristýnu v tomto kostýmku neviděl oblečenou včetně lodiček, halenky, šperků a byl jsem strašně zvědavý, jak bude vypadat včetně všech doplňků. Proto jsem ji zaslal SMS, že byh byl hrozně rád, aby si večer obléla toto ...

Během chvilky přišla odpověď:

"Potěšil jsi mě, máš dobrý vkus ..."

Měl jsem radost, že jsem vybral dobře a těšil se na večer a úplně jsme zapomněl, proč a pro koho jsem vlastně to oblečení vybíral, že to nebylo pro mě ... protože za chvilinku přišla druhá SMS:

"Jen je mi trochu líto, že tebou vybrané oblečení bude obdivovat někdo jiný ... doufám, že se mu budu líbit a že si i díky tobě užijeme pěkný večer ... "
A přestože mě její odpověď neuvěřitelně ranila, zcela jasně jsem věděl, že Kristýna si daný večer užije přesně tak, jak ona bude chtít a jak se ona rozhodne ...

3 komentáře:

 1. Jsem hodně napnutá jak to bude pokračovat :)

  OdpovědětVymazat
 2. I já jsem napnutá a těším se na pokračování a další ponížení od Kristýny.

  Anežka

  OdpovědětVymazat
 3. HEZKY SE TO ROZJÍŽDÍ :)
  PROSÍM POKRAČOVÁNÍ, JAK DOPADL VEČER.

  OdpovědětVymazat