pátek 18. listopadu 2011

Co na Vás prozradí tvar rtěnky?

Kristýna mi dnes poslala kopii jedné stránky nějakého zahraničního časopisu, kde rozebírali zda může tvar rtěnky prozradit osobnost její majitelky.

"Vezmi si ten tvůj růžový balzám na rty a také tu rudou rtěnku, kterou jsem ti dala asi před dvěma měsíci jako dárek a zkus najít svoji osobnost. Večer mi řekneš, zda to opravdu sedí a zda jsi opravdu taková, jaká jsi myslím, že jsi".


Docela mě to zaujalo. Vždy jsem měl rád podobné testy osobnosti. Rád jsem se v nich nacházel a zjišťoval něco o sobě. Hned jsem se i na netu pokošel nalézt nějaké další informace a porovnávat je s tvarem mého balzámu na rty, který používám denně a tedy daleko častěji než rtěnku o které mluvila Kristýna. Tu jsem používal jen občas a zejména tehdy, když to po mně chtěla právě Kristýna. Říkala, že rudá rtěnka pěkně zvýrazňuje moje menší rty.

Pokusil sejm se balzám i rtěnky vyfotit, tak můžete posoudit moji osobnost :)

A ještě charatkteristika, kterou jsme našel na českém blogu o módě:


Plochá - Jsi organizační talent.Máš ráda když je všechno pod kontrolou a podle tvého plánu.

Špička - Jsi ta nej kámoška pod sluncem!Vždy jsi ochotná podat pomocnou ruku,ale na někoho můžeš působit trochu zakřiknutě.

Vykrojená - Jsi tvořivá a kreativní dušička a jsi ráda středem pozornosti.Nikdo se s tebou nemůže nudit!

Šikmá - Jsi ráda středem pozornostia vždy musíš být dokonalá.Občas si dej pozor a nekontroluj se tak!

Vyhloubená - Máš dobrodružnou povahu a ráda se bavíš a riskuješ.Normální všední den je pro tebe hotová nuda!

Zaoblená - Jsi milá a inteligentní.Ostatní se na tebe mohou kdykoli spolehnout,ale dávej pozor na to, aby tě někdo nezačal využívat!

Žádné komentáře:

Okomentovat