sobota 29. října 2011

Úterní ráno

"Nezapomněl jsi na něco?", křikla na mě Kristýna z ložnice poté, co jsme se s ní z chodby na dálku rozloučil a chystal jsem se v úterý ráno odejít do práce. Přesně jsem věděl co tím myslela, přesně jsem věděl, co tím myslí a bylo mi jasné, že mě má tam, kde mě chtěla mít. Se sklopenou hlavou jsem přišl k ní do ložnice a snažil jsem se působit dojmem, že nevím o čem mluví. Na co jsem to měl zapomenout?

Kristýna ležela v peřinách, v bílé krajkové košilce a z jejího úsměvu bylo patrné, že má dobrou náladu a že se na dnešní den těší. A já věděl na co. se tak těší ....

"Ukaž" řekla Kristýna přísně a očima ukázala na moje kalhoty. "Ukaž, že jsi splnil to, co jsem od tebe chtěla" a prstem naznačila, co ode mě očekává.

Dobře jsme věděl, na čem jsme se dohodli a proto jsem si pomalu rozepnul pásek u kalhot od obleku, rozepnul poklopec a stáhnul kalhoty ke kolenům ... a tím jsme odhlail svoje spodní prádlo, tedy prádlo, které chtěla kristýna, abych nosil do práce - černé krajkové kalhotky a černé silonky. A to vše zakrývalo pás cudnosti, ve kterém jsem byl zamknutý již od neděle.

"Hm, pěkné", usmála se Kristýna a vypadal, že je docela spokojená.

"Ale to s těma ponožkama myslíš vážně?", změnila najednou tón své řeči. "Viděl jsi někdy u vás v práci nějakou ženu, která si oblékne kostým, silonky a k němu si vezme do lodiček ponožky? To si děláš srandu, ne? Nebo se bojí, aby někdo v práci neviděl, že nosíš silonky? Nebo se stydíš za svoje oholené nohy?

Už jsme se chystal odpovědět, že se samozřejmě bojím, aby někdo v práci neviděl, že mám silonky (nebyli to žádné silné silonky, které by šly vydávat za tenké ponožky, ale byly to jemné 20 DEN silonky, skrz které prosvítala moje bílá, dohladka oholená kůže), že se stydím, že mám oholené nohy, že se stydím, že mám pás cudnosti, zatímco má moje přítelkyně večer schůzku se svým přítelem, a že se stydím za to, že mě to zase tak nevadí, a že jediné co chci je zůstat s Kristýnou a že pro to udělám cokoli?

"Ponožky dolů!", přerušila Kristýna tok mých myšlenek. "Okamitě si je jdi sundat, do práce takhle nemůžeš, to se nehodí. A jdi, už nemám náladu pořád dokola hlídat tvoje oblečení. Mám dost starostí s přemýšlením o tom, co si obléknu na dnešní večer."

"Vidíš, to je dobrý nápad, máš čas mi dnešních 17:00 napsat SMS jak bych se dnes večer měla obléknout, abych byla co nejatratktivnější. Nemyslím pro tebe, samozřejmě", zasmála se a bylo vidět, že si situaci užívá. Situaci, kdy její přítel celý den v práci přemýšlí o tom, jak nejvíce sexy by se ona měla obléci na večerní schůzku se svým přítelem.

"Takže platí a abych to shrnula - zaprvé - do dnešních 17:00 první SMS s textem co bych si dnes večer měla obléknou, zadruhé - ve 21:00 druhá SMS zda se smíš vrátit domů - a dokud nedostaneš odpověď, nesmíš přijít ani se zdržovat v okolí domu a za třetí - ponožky dolů", zasmála se Kristýna a otočila se na druhou stranu a zachumlala se do vyhřáté peřiny.

Už jsme se otočil a chystal se odejít, když jsem uslyšel

"Nezapomněl jsi poděkovat?"

Otočil jsem se a viděl jsem Kristýnu, jak zády ke mně pomalu vysunula svoji nožku zpod peřiny a napnula svoje prsty na chodidle v očekávání mých díků.

Nezmohl jsem se na jediné slovo a pomalu jsem poklekl k její posteli ...

5 komentářů:

 1. Bezva, že už stránky opět žijou. Jen tak dále.

  OdpovědětVymazat
 2. Stránky budou žít tím více, čím bude větší zájem o jejich obsah :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné. Závidím ti a zároveň je mi tě líto. Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný web, hodně inspirativní. Jaký máš typ pásu cudnosti ? CB-3000/6000 nebo něco jiného ? Díky a drž se .... Sim

  OdpovědětVymazat
 5. Já bych nevydržel to pomyšlení, že moje přítelkyně má milence, se kterým si užívá. Obdivuji tě.

  OdpovědětVymazat