sobota 30. dubna 2011

Dominance ve vztahu dvou žen

Nemohu si pomoci, ale poslední dobou mě nějak přitahují témata znázorňující dominantně submisivní vztahy dvou žen ... je to neuvěřitelně sexy :)5 komentářů:

 1. Ahoj Peťulko,
  hlavně ten pátý obrázek je moc inspirující. Nosíš doma uniformu?

  Bety

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, díky za komentář. Uniformu mám, ale nosím ji méně než by Kristýna asi chtěla :) Mám troje černé šaty, které používám jako "uniformu, jedny celé krajkové "viktoriánské", druhé sametové a třetí elegantní s úzkým černým páskem. A kromě toho můžu i zkombinovat různé čeno/bílé sukně a halenky, které dohromady myslím, že splňují požadavky zniformy. Obzvláště, pokud se doplní doplňky, jako jsou bílé punčošky, bílá krajková zástěrka, bílá čelenka, černá sametka s bílým krajkovým lemem a k tomu nějaké rukavičky podle příležitosti :) Třeba se časem odhodlám sem umístit nějaké fotky.

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky by byly super, já nosím uniformu moc ráda a moje Paní je s tím celkem spokojená:o)

  OdpovědětVymazat
 4. To: Anonymní řekl(a), 5. května 2011 9:33: A jakou máš uniformu? Máš nějaký zajímavý kousek? Nebo černobílou "klasiku"? :)

  OdpovědětVymazat
 5. Zajímavý kousek ani ne, růžové pacovní šaty ke kolenům, několik bílých zástěrek a zátěr, na některé špinavější práce pak pracovní pláště. černou uniformu si musím zasloužit.

  Bety

  OdpovědětVymazat